ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
(044) 209 5614

Переробка пластику
Переробка пластику в Києві і всій Україні. Скупка пластика по відмінним цінами

Сьогодні вироби з пластика стали буденними, вони є буквально у кожної людини і зустрічаються нам всюди - в магазинах, в ресторанах швидкого харчування. Ми навіть практично не замислюємося над тим, як багато вони змінили в нашому житті. І ще більше не замислюємося про те, що вони екологічно чисті і безпечні лише за умови їх правильного використання та утилізації. Практичність і дешевизна - ось основні переваги пластика перед безліччю інших матеріалів.

Але що ж ми з Вами робимо, коли вироби з нього ламаються? Викидаємо. Це далеко не найкраще рішення. Куди правильніше буде віддати пластмас на переробку відходів.

Навіщо це робити? Справа в тому, що у даного матеріалу величезний період розпаду - 150-200 років. І спалювати його не можна, тому що при згорянні будуть виділятися токсичні речовини. Таким чином, якщо пластик не переробляти, він може згубно впливати на наше з вами життя. Зрозуміло, не менший вплив він має і на навколишнє середовище, коли ми викидаємо вироби, а не утилізуємо їх.

Оптимальним рішення буде звернутися в компанію, яка веде прийом пластика на переробку в Україні та Києві. З одного кілограма відходів виходить близько 800 грамів вторинної сировини. Отже, це рішення відразу двох проблем. Таким чином вдається і абсолютно безпечно утилізувати пластик, в тому числі відходи поліетиленової плівки, і заощадити ресурси для подальшого виробництва матеріалів з пластмас.

Якщо Ви не хочете забруднювати навколишнє середовище, просимо Вас зробити правильний вибір на користь переробки пластику. Це один з кращих способів утилізувати його!

Основні види відходів з пластмаси

На жаль, сьогодні лише деякі схвильовані тим, що таке переробка вторинної сировини із пластмас і хто нею займається в Києві і всій Україні. «Полімерцентр» входить в число тих небагатьох компаній, які займаються прийомом пластика.

Ми приймаємо такі матеріали:

  • Вторинний ПВД;
  • Вторинна стрейтч- плівка;
  • Плівка з поліпропілену;
  • Ящики з пластмаси з-під різної продукції;
  • Вироби з поліетилену низького тиску або поліпропілену.

Уточнити деталі та умови прийому вторинної сировини на переробку можна зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.