ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
(044) 209 5614
(044) 209 5614

Вторинна сировина

util-3

Зламані речі з пластмаси, упаковки та інші вироби, які віджили своє, не такі непотрібні, якими можуть видатися на перший погляд. Сьогодні ми хочемо підняти тему використання вторинної сировини в Києві й інших містах України.

Варто звернути Вашу увагу на те, що вторинна сировина (пластик і інші полімери) обходяться значно дешевше. Точніше, кінцевий продукт коштує набагато менше, тому що полімери використовуються повторно.

Ми займаємося вторинною переробкою пластмас, поліетилену не перший рік і можемо сміливо сказати Вам: викидати полімерну тару, упаковки, коли вони віджили своє або просто зламалися, немає сенсу. Більш того, це нерозумно відразу з двох причин:

  • По-перше, період розпаду полімерів дуже довгий, а це погіршує стан і без того забрудненого навколишнього середовища. Цінуйте природу навколо нас, захищайте її.
  • По-друге, це неекономічно - викидати те, чому можна дати друге життя. А тому це не можна назвати економічно обґрунтованим методом.
Ми пропонуємо програму з утилізації та переробки технологічних відходів і готові придбати:
  • лом логістичної тари (ящики, лотки, піддони та інше) з поліетилену низького тиску або поліпропілену (HDPE, РP);
  • подрібнений поліетилен низького тиску (HDPE);
  • гранульований поліетилен високого тиску з термозбіжною або звичайною плівкою (LDPE, LLDPE);

Ми також розглянемо будь-які інші пропозиції з придбання вторинної сировини. Не будьте байдужими до навколишнього середовища. Тим більше, ми пропонуємо Вам продати за гарною ціною те, що вже зламалося або те, що вам більше не потрібне!

Зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб уточнити подробиці, які вас цікавлять. Також Ви можете написати нам на пошту або скористатися будь-яким іншим зручним способом зв'язку.

Якщо ви зацікавлені
у реалізації вторинної сировини
надішліть нам інформацію на office@polymercenter.com.ua
або телефонуйте: 044 468 00 22
util