ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
(044) 209 5614
(044) 209 5614

Утилізація пластмасУтилізація пластмас в Києві та Україні

Ні для кого не секрет, що пластик досить давно увійшов в наше життя. І варто зазначити, міцно в ньому закріпився - сьогодні він використовується буквально у всіх сферах людської діяльності. У нього упаковуються не тільки нехарчові, але і харчові продукти; а ще з даного типу матеріалу виготовляється величезна кількість предметів нашого з Вами ужитку. Вдивіться, це побутова техніка, зубні щітки і навіть деталі авто. Але що відбувається з ним, коли він відслужив свій термін? Ми просто викидаємо пластик на звалище. З цієї самої причини утилізація пластмас і потрібна.

Ви знаєте, що щоб повністю розкластися, пластику доведеться провести на звалищі близько двох сотень років залежно від конкретного типу матеріалу, з якого він був виготовлений? З року в рік в Києві, та й в інших містах України, утворюються "гори" з пластикових відходів.

Компанія «Полімерцентр» - за збереження навколишнього середовища! Ми – за утилізацію поліетилену, пластикових пляшок та інших видів пластикових відходів. Завдяки використанню професійного устаткування з одного кілограма пластика можна отримати 800 грам сировини, яка може бути використана в подальшому. Це дозволить знизити вартість готової продукції і зберегти екологію. Таким чином вирішаться відразу дві проблеми - питання утилізації непотрібних речей і більш раціональне використання ресурсів.