Плівка поліетиленова

Купити поліетиленову плівку в Україні

Пропонуємо поліетиленову плівку власного виробництва

Поліетиленова плівка - універсальний матеріал, який через свої бар'єрні властивості та низьку собівартість широко використовують для групового та одинарного пакування продукції, накриття теплиць, мульчування грунту, виготовлення мішків.

Пропонуємо ПЕ плівку
Plenka-teplichnaya-4
Для накриття теплиць
Товщина   0,15 - 0,25 мм
Ширина   4,0 - 5,5 м
Захист від УФ променів та від конденсату
 
Plenkatermo
Термозбіжну
Товщина   0,06 - 0,2 мм
Ширина   до 1,5 м
Для харчових і промислових товарів
     
Plenkarazrez
Багатошарову
Шарів   3
Товщина   0,05 - 0,09 м
Ширина   0,5 - 1,7 м
 
Plenkasimple
Загального призначення
Товщина   0,03 - 0,25 мм
Ширина   0,25 - 5,5 м
Ширина рулонів   0,25 - 1,5 м

Додатково

 • Використання функціональних добавок (антистатик, антиблок, захист від УФ променів);
 • підбір особливої рецептури згідно вимог та потреб клієнта;
 • активація під друк
Формати
 Rukav1  Rukav2  Rukav4  Rukav3  Rukav5
полотно рукав рукав з фальцем напіврукав напіврукав з фальцем

Усі ми прекрасно розуміємо, що представляє собою поліетиленова плівка. Це все той же відомий кожному листовий матеріал мінімальної товщини, застосовуваний у найрізноманітніших сферах людської діяльності - до них ми ще повернемося трохи пізніше.

Ви не просто так потрапили на наш сайт. Отже, Ви безпосередньо зацікавлені в тому, щоб купити поліетиленову плівку в Україні за хорошою ціною. Наша компанія протягом багатьох років займається виготовленням поліетиленової плівки різних видів - рукавної, для будівництва та ін. Ми - одні з лідерів українського ринку в цій галузі і Ви дійсно можете покластися на нас. Ми виробляємо якісний матеріал і реалізуємо його по вигідній ціні. До слова, вона безпосередньо залежить від того, який саме вид плівки Вам потрібно, а також від товщини самого матеріалу. Тому якщо Вам потрібна плівка для теплиць - це одне, якщо Ви хочете використовувати її в інших цілях - то тут буде зовсім інша вартість і характеристики матеріалу. Ви завжди можете зателефонувати нам за номером телефону, вказаним на сайті, і поставити запитання менеджерам. Вони з радістю дадуть відповідь на кожне з них і допоможуть підібрати необхідний вам тип поліетиленової плівки.

Сьогодні технічна поліетиленова плівка стали незамінною. Це універсальний інструмент для щоденного користування. З особливих властивостей даного виробу слід зазначити:

 • відмінний показник розтягування матеріалу;
 • водонепроникність;
 • повітронепроникність;
 • відмінний показник світлопропускання;
 • ПЕ плівка - прекрасний діелектрик;
 • її характеристики не змінюються від перепадів температури в розумних межах;
 • матеріал, з якого виготовлена ​​плівка, стійкий до величезної кількості хімікатів: починаючи від кислот і закінчуючи бензопродуктами;
 • даний тип виробів може чудово служити десятиліттями.

Великий вибір

Ви вже напевно здогадалися, що ми можемо запропонувати Вам величезний асортимент продукції. У нас Ви можете придбати будівельну поліетиленову плівку оптом в рулонах. Крім будівництва вона затребувана і в інших сферах діяльності. Наприклад, у сільському господарстві і навіть у торгівлі. Її можна назвати одним з найбільш багатофункціональних матеріалів, який до того ж зручний в застосуванні, легкий в зберіганні і транспортуванні. Але найголовніше те, що, звертаючись в нашу компанію, Ви можете придбати високоякісний продукт.

Нагадуємо, що якщо Ви не можете самостійно визначитися з вибором або Ви просто хочете проконсультуватися - найкраще відразу зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті. Компетентні в цій справі менеджери обов'язково допоможуть Вам з усім розібратися!

Де саме можна використовувати поліетиленову плівку?

Пропонуємо Вам зупинитися на тому, де конкретно Ви можете використовувати даний продукт, придбаний у нас. Це стосується як будівельної, так і технічної поліетиленової плівки. Її Ви можете купити для того, щоб:

 • Використовувати на своїй присадибній ділянці або в сільськогосподарських цілях. Наприклад, для мульчування ґрунту. До того ж, вона грає ключову роль в оберіганні ранніх саджанців від морозів.
 • Упаковувати різні види товарів. Завдяки тому, що видів плівки досить багато, її можна використовувати в цій сфері. Ви можете пакувати не тільки великі, а й дрібні товари - на них не буде жодних подряпин при транспортуванні.
 • Використовувати її в якості укривного матеріалу, адже вона не пропускає воду. Отже, з легкістю може захистити будівельні матеріали і техніку від негоди.

Що стосується ціни на поліетиленову плівку в Україні в нашій компанії, то вона залежить від обсягу і щільності необхідного вам матеріалу.

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактам, щоб отримати більш детальну інформацію. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати оптимальний тип поліетиленової плівки.

Для отримання додаткової інформації та консультацій стосовно поліетиленової плівки звертайтесь у наш відділ продаж за тел. (044) 468 0239, (067) 473 6971

Купити поліетиленову плівку оптом та в роздріб в Україні

У нашому інтернет магазині виробника Полімерцентр Ви можете купити поліетиленову плівку оптом та в роздріб з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ , Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир та інші міста та населені пункти.

Виробництво поліетиленової плівки в Україні

Компанія Полімерцентр надійний виробник якісних поліетиленової плівки у Києві.

У нашому інтернет-магазині можна замовити або купити поліетиленову плівку від виробника з доставкою в усі міста України.

Ціни на поліетиленову плівку

Ціни на поліетиленову плівку представлені у каталозі продукції є роздрібними. Для великих замовлень передбачені спеціальні оптові ціни на поліетиленову плівку.

Оптовий продаж поліетиленової плівки

Дзвоніть та отримайте кваліфіковану консультацію та індивідуальну вартість поліетиленової плівки

+38 044 209 5614

+38 067 473 6971