Відділ продажу:

Поліетиленові плівки власного виробництва

Поліетиленова плівка (ПЕ) - універсальний матеріал, який через свої бар'єрні властивості та низьку собівартість широко використовують для групового та одинарного пакування різноманітної продукції. Ми виготовляємо плівку методом видувної екструзії, різну за типами, призначеннями, розмірами та характеристиками.

Виготовляємо плівку із вторинної та первинної сировини, при потребі підбираємо особливу рецептуру згідно вимог клієнта, використовуємо функціональні домішки (антистатик, антиблок, захист від УФ променів), активуємо під друк, наносимо друк (до 6 кольорів).

Поліетиленова плівка

Загального призначення

Будь-яких розмірів для різних потреб

 • Товщина 15-250мкм (0,015-0,25мм)
 • Ширина плівки до 4,9м
 • Ширина рулону до 1,5м
Детальніше
photo film pe

Термозбіжна плівка

Легко приймає форму товару та щільно його обтягує

 • Товщина 15-250мкм (0,015-0,25мм)
 • Ширина плівки до 4,9м
 • Ширина рулону до 1,5м
Детальніше
photo film pe

Багатошарова плівка

Для пакування молочних продуктів та нехарчових груп товарів

 • Товщина 15-250мкм (0,015-0,25мм)
 • Ширина плівки до 4,9м
 • Ширина рулону до 1,5м
Детальніше
photo film pe

Мішки з поліетиленової плівки

Для пакування молочних продуктів та нехарчових груп товарів

 • Товщина 15-250мкм (0,015-0,25мм)
 • Ширина мішків до 2,5м
 • Зварний шов одинарний, 3мм
 • Упаковуються по 50-500шт
Детальніше
photo film pe
Основні формати плівки
Rukav1полотно
Rukav2рукав
Rukav4рукав з фальцем
Rukav3напіврукав
Rukav5напіврукав з фальцем

З плівки можемо робити мішки шириною до 1,6 м і довжиною до 3 м.
ПЕ плівка постачаємо в рулонах вагою від 15 кг до 70 кг.
За погодженням із замовником можемо поставити рулони індивідуальних розмірів.

З приводу замовлень та консультації звертайтеся до наших менеджерів у відділ продажів

+38 044 209 5614

+38 067 473 6971

+38 050 014 0485

Купити поліетиленову плівку в Україні

Пропонуємо поліетиленову плівку власного виробництва

Поліетиленова плівка - універсальний матеріал, який через свої бар'єрні властивості та низьку собівартість широко використовують для групового та одинарного пакування продукції, накриття теплиць, мульчування грунту, виготовлення мішків.

Пропонуємо ПЕ плівку
Plenka-teplichnaya-4
Для накриття теплиць
Товщина   0,15 - 0,25 мм
Ширина   4,0 - 5,5 м
Захист від УФ променів та від конденсату
 
Plenkatermo
Термозбіжну
Товщина   0,06 - 0,2 мм
Ширина   до 1,5 м
Для харчових і промислових товарів
     
Plenkarazrez
Багатошарову
Шарів   3
Товщина   0,05 - 0,09 м
Ширина   0,5 - 1,7 м
 
Plenkasimple
Загального призначення
Товщина   0,03 - 0,25 мм
Ширина   0,25 - 5,5 м
Ширина рулонів   0,25 - 1,5 м

Додатково

 • Використання функціональних добавок (антистатик, антиблок, захист від УФ променів);
 • підбір особливої рецептури згідно вимог та потреб клієнта;
 • активація під друк
Формати
 Rukav1  Rukav2  Rukav4  Rukav3  Rukav5
полотно рукав рукав з фальцем напіврукав напіврукав з фальцем

Усі ми прекрасно розуміємо, що представляє собою поліетиленова плівка. Це все той же відомий кожному листовий матеріал мінімальної товщини, застосовуваний у найрізноманітніших сферах людської діяльності - до них ми ще повернемося трохи пізніше.

Ви не просто так потрапили на наш сайт. Отже, Ви безпосередньо зацікавлені в тому, щоб купити поліетиленову плівку в Україні за хорошою ціною. Наша компанія протягом багатьох років займається виготовленням поліетиленової плівки різних видів - рукавної, для будівництва та ін. Ми - одні з лідерів українського ринку в цій галузі і Ви дійсно можете покластися на нас. Ми виробляємо якісний матеріал і реалізуємо його по вигідній ціні. До слова, вона безпосередньо залежить від того, який саме вид плівки Вам потрібно, а також від товщини самого матеріалу. Тому якщо Вам потрібна плівка для теплиць - це одне, якщо Ви хочете використовувати її в інших цілях - то тут буде зовсім інша вартість і характеристики матеріалу. Ви завжди можете зателефонувати нам за номером телефону, вказаним на сайті, і поставити запитання менеджерам. Вони з радістю дадуть відповідь на кожне з них і допоможуть підібрати необхідний вам тип поліетиленової плівки.

Сьогодні технічна поліетиленова плівка стали незамінною. Це універсальний інструмент для щоденного користування. З особливих властивостей даного виробу слід зазначити:

 • відмінний показник розтягування матеріалу;
 • водонепроникність;
 • повітронепроникність;
 • відмінний показник світлопропускання;
 • ПЕ плівка - прекрасний діелектрик;
 • її характеристики не змінюються від перепадів температури в розумних межах;
 • матеріал, з якого виготовлена плівка, стійкий до величезної кількості хімікатів: починаючи від кислот і закінчуючи бензопродуктами;
 • даний тип виробів може чудово служити десятиліттями.

Великий вибір

Ви вже напевно здогадалися, що ми можемо запропонувати Вам величезний асортимент продукції. У нас Ви можете придбати будівельну поліетиленову плівку оптом в рулонах. Крім будівництва вона затребувана і в інших сферах діяльності. Наприклад, у сільському господарстві і навіть у торгівлі. Її можна назвати одним з найбільш багатофункціональних матеріалів, який до того ж зручний в застосуванні, легкий в зберіганні і транспортуванні. Але найголовніше те, що, звертаючись в нашу компанію, Ви можете придбати високоякісний продукт.

Нагадуємо, що якщо Ви не можете самостійно визначитися з вибором або Ви просто хочете проконсультуватися - найкраще відразу зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті. Компетентні в цій справі менеджери обов'язково допоможуть Вам з усім розібратися!

Де саме можна використовувати поліетиленову плівку?

Пропонуємо Вам зупинитися на тому, де конкретно Ви можете використовувати даний продукт, придбаний у нас. Це стосується як будівельної, так і технічної поліетиленової плівки. Її Ви можете купити для того, щоб:

 • Використовувати на своїй присадибній ділянці або в сільськогосподарських цілях. Наприклад, для мульчування ґрунту. До того ж, вона грає ключову роль в оберіганні ранніх саджанців від морозів.
 • Упаковувати різні види товарів. Завдяки тому, що видів плівки досить багато, її можна використовувати в цій сфері. Ви можете пакувати не тільки великі, а й дрібні товари - на них не буде жодних подряпин при транспортуванні.
 • Використовувати її в якості укривного матеріалу, адже вона не пропускає воду. Отже, з легкістю може захистити будівельні матеріали і техніку від негоди.

Що стосується ціни на поліетиленову плівку в Україні в нашій компанії, то вона залежить від обсягу і щільності необхідного вам матеріалу.

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті контактам, щоб отримати більш детальну інформацію. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати оптимальний тип поліетиленової плівки.

Для отримання додаткової інформації та консультацій стосовно поліетиленової плівки звертайтесь у наш відділ продаж за тел. (044) 468 0239, (067) 473 6971

Купити поліетиленову плівку оптом та в роздріб в Україні

У нашому інтернет магазині виробника Полімерцентр Ви можете купити поліетиленову плівку оптом та в роздріб з доставкою у всі міста України: Київ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Донецьк, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Херсон, Луганськ , Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Житомир та інші міста та населені пункти.

Виробництво поліетиленової плівки в Україні

Компанія Полімерцентр надійний виробник якісних поліетиленової плівки у Києві.

У нашому інтернет-магазині можна замовити або купити поліетиленову плівку від виробника з доставкою в усі міста України.

Ціни на поліетиленову плівку

Ціни на поліетиленову плівку представлені у каталозі продукції є роздрібними. Для великих замовлень передбачені спеціальні оптові ціни на поліетиленову плівку.

Оптовий продаж поліетиленової плівки

Дзвоніть та отримайте кваліфіковану консультацію та індивідуальну вартість поліетиленової плівки

+38 044 209 5614

+38 067 473 6971

https://www.high-endrolex.com/8 https://www.high-endrolex.com/8